Дубълът на Локомотив (Пд) загуби от Несебър

Отборът на Локомотив II допусна поражение от Несебър в мач от четвъртия кръг на Югоизточната Трета лига. “Черно-белите” отстъпиха на гостите с 1:2. Двубоят трябваше да се играе в Несебър, но двата тима се разбраха да си разменят гостуванията и така срещата се проведе в Садово.

В началните минути Даниел Маджаров и Петър Андреев пробваха да застрашат вратата на Несебър, но до гол не се стигна. Несебърлии откриха резултата в 37-ата минута. Трайо Грозев засече центриране с глава, топката се удари в Божидар Зелямов и влезна във вратата за 0:1. В следващите минути “делфините” организираха на няколко пъти опасни атаки пред вратата на Томов.

В 56-ата минута Видол Сейменски се отчете с важна намеса, като изчисти топката от голлинията. Минута по-късно Локомотив II изравни. Сами Мехмедов се озова сам срещу вратаря, стражът изби, а при добавката Васил Църцев бе точен за 1:1. Точно в следващата атака Несебър си върна преднината – Трайо Грозев реализира за 1:2. В 70-ата минута Локомотив можеше да стигне до равенството – удар на Тони Лесов с глава мина на сантиметри от целта.

В неделя (04.09) Локомотив II е домакин на Саяна (Хасково) в Садово. Двубоят е от 17:00ч.

Локомотив II игра в състав: Кристиан Томов, Антон Коспартов, Видол Сейменски, Божидар Зелямов, Габриел Земярски, Тони Лесов, Сами Мехмедов, Иван Арамазов, Даниел Маджаров, Петър Андреев, Александър Колев (Васил Църцев, Иван Михайлов, Кристиан Орманов, Мартин Иванов)