Дубълът на ЦСКА 1948 вкара три на Спортист в Своге

Дубълът на ЦСКА 1948 постигна класически успех с 3:0 в гостуването си на Спортист (Своге). Срещата бе от 8-ия кръг на Втора лига.

В герой за „червените“ се превърна Валентин Йосков, който реализира две попадения за тима си. Първо Никола Борисов даде тон на голеадата в 17-ата минута. Още през първото полувреме ЦСКА 1948 II стига до два гола аванс с първото попадение в мача на Валентин Йосков. Той беше точен в 29-ата минута, а през втората част се разписа и от дузпа, отсъдена за нарушение в наказателното поле в 76-ата минута.

Във временното класиране ЦСКА 1948 II се намира на пета позиция, а Спортист е десети.