Левски е мобилизиран за успех в дербито с ЦСКА-София

Страсбург и Реймс останаха без победа и след третия кръг

Отборите на Страсбург и Реймс завършиха наравно 1:1 на “Стад де ла Мено” в най-ранна среща от неделната програма на третия кръг в Лига 1

Домакините дръпнаха в резултата в третата минута на добавеното време на първата част. Ганайският защитник Александър Джику прати топката в мрежата след асистенция на Адриен Томасон. Гостите все пак се добраха до заслужено равенство в 81-ата минута, когато Флориан Балогън се измъкна в наказателното поле и порази целта. Главният съдия Руди Бюке поиска справка с ВАР, но в крайна сметка се оказа, че попадението на преотстъпения от Арсенал нападател е редовно.

Страсбург все още е без победа с две точки актив на 13-а позиция в класирането, а Реймс също няма успех и е предпоследен с един спечелен пункт.

Снимки: Imago