Левски (Левски) повали новак

Едноименният отбор на град Левски победи новия член на Северозападната Трета лига Боруна (Царева ливада) с 3:2 в приятелска среща. Заслужен успех за домакините, които доминираха през 90-те минути. Топката обаче се укроти първо в мрежата им. Владислав Мичев я насочи там в 10-ата минута. След още толкова време Захари Иванов беше фаулиран и капитана на левскарите Ивайло Раденцов изравни от дузпа. Секунди по-късно гостите пропуснаха отново да излязат напред в резултата. Митко Красимиров направи обрата факт в 32-ата минута след центриране на Раденцов. По идентичен начин стана и второто попадение на Красимиров, като в 58-ата минута асистенцията направи Антонио Иванджиков. Последният тресна гредата само 180 секунди по-рано. Още пропуски имаше пред вратата на Боруна. Най-чистите пропиляха Леон Илиев и Ивайло Иванов на няколко пъти. В 82-ата минута Николай Банов оформи от фаул окончателното 3:2.