Лудогорец III прегази Доростол

Третият отбор на Лудогорец разгроми Доростол (Силистра) с 6:0 в Разград. Двубоят е от 21-ия кръг на Североизточната Трета лига. Още положения създадоха домакините, уцелиха и три пъти гредите. Тон за голеадата даде Тончо Георгиев с удар от далеч, само 120 секунди след първия сигнал. В 6-ата минута Анастас Пемперски овладя центрираната от корнер топка и удвои резултата. Четвърт час по-късно Зафер Инан завърши самостоятелен пробив с гол. Отново той беше точен в 49-ата минута, когато го изведоха сам срещу вратаря. Футболист на Лудогорец беше фаулиран в 73-ата минута и Емил Кьосов вкара дузпата. 180 секунди по-късно той стреля неспасяемо от далеч – 6:0.