Спортист (Своге) и дубълът на Ботев (Пд) не си вкараха пред погледа на Крушарски

Отборите на Спортист (Своге) и Ботев (Пловдив) II не успяха да се победят в среща от 31-ия кръг на Втора лига. Двата тима завършиха наравно 0:0, като на стадиона бе забелязан и вече бившият собственик на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски.

В 3-ата минута Иван Василев от състава на Ботев проби по десния фланг, влезе в наказателното и стреля, но ударът мина над гредата.В 23-ата минута последва центриране от фаул, при което Георги Николов засече с глава, но покрай вратата на гостите. В 54-ата минута защитата на „канарчетата“ не изчисти добре, което позволи на Стефан Стефанов да стреля от движение малко преди дъгата. Ударът му обаче бе уловен от Християн Славков. В 63-ата минута дойде и най-чистото положение до момента в мача., ако може да се нарече чисто положение. Бисер Бонев влезе в наказателното с добър пробив по левия фланг, подаде успоредно на голлинията, но Георги Трифонов от отлична позиция стреля в аут.

В 76-ата минута Ариф Ферадов остана непокрит. Той стреля с глава, но Християн Слаков показа добър рефлекс и отрази удара му.

В 84-ата Георги Николов продължи топката с глава към далечната греда. Там Стивън Славков засече от близка дистанция, но вратарят на Ботев успя да избие.