Миньор (Перник): На кого пречим?

От Миньор (Перник) пуснаха кратък коментар в социалните мрежи след поражението с 1:2 от Струмска слава.

През второто полувреме на мача "чуковете" получиха цели три червени картона, един от които беше за старши треньора Христо Янев.

Струмска слава повали Миньор в дерби с много драма, емоции, червени картони и отменен гол

Борис Тютюков и Антон Славчев също не останаха на терена до края на срещата.
"Четвърто поредно гостуване с червен картон! До сега се задоволяваха с по един, а днес цели 3! И това не бе достатъчно, а и отменен гол за Миньор…. На кого пречим", написаха от клуба.

Янев: Спокойно, вече не сме в борбата за първите места, не може да гледаме мачове като Симитли и Радомир

За тенденциозно отношение спрямо отбора заговори и наставникът на Миньор Христо Янев след двубоя.