Септември (София) (U16) - ЦСКА-София (U16) 2:0

Септември (Сф) взе важни точки в Симитли, нерви след мача

Септември (София) надви с 2:1 своя адаш от Симитли и взе важни три точки в борбата за челните места във Втора лига. В 15-ата минута гостите от София направиха контраатака, при която Асен Чандъров се оказа на чиста позиция пред голлинията - 1:0 за тима на Славко Матич.

В 28-ата минута гостуващият тим удвои след точен изстрел с глава на Асен Георгиев. Малко след това вратарят Димитър Шейтанов изби топката, но след това Тодор Траянов я прати в мрежата. След почивката обаче домакините така и не успяха да изравнят и победата остана за гостите. След последния съдийски сигнал покрай терена прехвърчаха искри. Така хората на Матич продължават да държат добра позиция в топ 3 на класирането, докато отборът от Симитли се намира в опасната зона.