Витоша (Бистрица) и Оборище не се победиха

Витоша (Бистрица) и Оборище завършиха наравно 1:1 в един от най-интригуващите мачове от 27-ия кръг на Югозападната Трета лига. И двете попадения паднаха през първото полувреме на срещата.

"Тигрите" откриха резултата в 18-ата минута чрез Деян Христов, а малко след като измина половин час игра Иван Георгиев възстанови равенството на стадион "Летище" в София. След почивката двата отбора предложиха много сблъсък, но в крайна сметка нови попадения нямаше и тимовете поделиха по една точка.

Витоша заема четвърто място в класирането с актив от 57 точки, докато Оборище е 6-и с 53 пункта.