Розова долина смачка Борислав (Първомай) в Казанлък

Розов долина (Казанлък) продължи с доброто си представяне и смачка с 6:0 Борислав (Първомай) в мач от 24-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Още в 5-ата минута домакините излязоха напред след автогол на Денис Палков. До края на полувремето Кольо Чахов (10’) и Венцислав Иванов (16’) също се разписаха, а през второто полувреме тимът от Казанлък реализира нови 3 гола. Те бяха дело отново на Кольо Чахов (49’), Михаел Лалев (74’) и Пламен Колев (90’).

С тази победа Розова долина вече 5 поредни мача не познава вкуса на успеха, като има само 1 равенство в тези двубои. Тимът събира в актива си 24 точки и заема 14-ото място. Борислав от своя страна пък 7 мача е без победа, като 6 от тях са загуби. Отборът от Първомай е на 13-ото място с 25 пункта.