Матич: Левски ни вкара евтини голове

Наставникът на Септември (София) Славко Матич даде мнението си след поражението от Левски с 2:3 в контролна среща, играна на стадиона на "сините".

Пет гола между Левски и Септември, 16-годишен вкара за "сините", синът на Йовов дебютира

Царско село, Левски… Винаги е добре да играеш, специално за нашите млади футболисти, имахме петима дебютанта в последните 30 минути. Имаме много млади футболисти. Не съм доволен от резултата, дузпа има, няма значение, съдията е свирил. Второто полувреме два удара на Левски, два гола на Левски - пак евтини голове. Това е Левски, имат качество, за нас е опит да играем с такива отбори. Генерално съм доволен", каза Матич.