100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Несебър с нов успех

Съставът на Несебър надви с 4:2 Гигант (Съединение) в мач от 22-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Хеттрик за домакините на градския стадион в Несебър отбеляза Николай Дросев (6`, 40`и 74`), а капитанът Трайо Грозев отбеляза второто попадение в 30-ата минута. Двата гола за гостите паднаха в последните минути, а техни автори бяха резервите Кирил Личев (77`) и Даниел Спасов (88`). Третата поредна победа изведе Несебър на осмо място с 28 точки, докато Гигант остана на шеста позиция с актив от 33 точки, след като записа девета загуба този сезон.