Оборище не срещна проблеми срещу Гранит

Оборище (Панагюрище) се върна на победния път, след като се наложи с 2:0 у дома над Гранит (Владая). Домакините си осигуриха успеха през второто полувреме, когато паднаха и двете попадения в срещата.

Георги Нетов откри резултата в 54-ата минута. След като измина час игра Георги Георгиев също се разписа, с което оформи крайното 2:0.

Резултати от 24-ия кръг на Югозападната Трета лига

С победата Оборище събра актив от 49 точки, които отреждат на тима 5-ото място в класирането. За Гранит това е четвърта поредна загуба, а отборът се намира в средата на таблицата с 30 пункта.