ЦСКА - София надви Национал при 15-годишните

Юношите на ЦСКА-София разбиха с 4:1 връстниците си от Национал в Елитната група до 15 години. На изкуствения терен в “НСА” талантите на “червените” поведоха в 10-ата минута с гол на Илия Димитров. Викторио Шотев удвои в 13-ата минута, след което Румен Колев намали в 27-ата минута. Играчът на “зелените” можеше и да изравни в 60-ата минута, но гредата спаси “червените”. Десет минути по-късно Илия Димитров вкара второто си попадение в срещата и увеличи преднината на своя тим до 1:3, а крайния резултат оформи Васил Каймаканов след самостоятелен пробив в 66-ата минута.

ЦСКА - София продължава да води в първенството с актив от 45 точки, като вторият Лудогорец има пет точки по-малко, но и мач по-малко.

16 (U15) Национал - ЦСКА-София 1:4