Септември с равенство срещу дубъла на ЦСКА 1948 в Симитли

Септември (Симитли) постигна равенство в предпоследната си контролна среща, която беше играна този следобед на стадион "Септември" срещу дубъла на ЦСКА 1948. Мачът завърши при резултат 1:1. Първото попадение в срещата дойде в 60-ата минута. Точен за септемврийци бе французинът Да Силва, който е едно от новите попълнения на Септември.

В 87-ата минута играчите на ЦСКА 1948 изравниха след дузпа, реализирана от Валентин Йосков. Старши треньорът на Септември Спас Стоименов коментира, че през по-голямата част от мача неговите футболисти са били по-активният отбор на терена. Последната контролна среща на Септември (Симитли) е в събота. На 12 февруари септемврийци се изправят срещу Струмска слава.