Сент Етиен обърна Монпелие с късни голове

Сент Етиен постигна домакински успех над Монпелие с 3:1 в среща от 23-тия кръг на френската Лига 1. Това бе едва четвърта победа за Сент Етиен от началото на сезона, като тимът събра 18 точки и вече е предпоследен, 19-и във временното класиране, оставяйки Лориен на последното място със 17 точки. Отборът на Монпелие е шести в подреждането с 34 точки към момента. Лидер във Франция е Пари Сен Жермен с 53 точки.

Гостите водеха до 82-рата минута, но допуснаха три безответни гола в заключителните моменти. Сепе Елие Уахи даде аванс от 1:0 за Монпелие в 11-ата минута. Ромен Хамума изравни за Сент Етиен в 82-рата. Финалният щурм на домакините даде резултат и първо Арно Нурдин изведе Сент Етиен напред за 2:1 в 90-ата, а в третата минута на добавеното време Уахби Хазри оформи крайното 3:1.