Хулигани спечелиха трофея на пети квалификационен турнир H8S Fan Cup в Пловдив, Камбуров награди призьорите

Хулигани триумфираха в 5-и квалификационен турнир от Националния проект по минифутбол, официално подкрепен от бранда на Христо Стоичков, след победа с 2:0 над КЦМ 2000 Груп на финала.

На трето място завърши отборът на Станимака, а четвърти станаха Тактически неграмотници. При индивидуалните награди, за най-добър вратар спечели Станимир Иванов, най-атрактивен състезател Мирослав Радев, звезда на турнира Ангел Раков, а "Златната топка" за голмайстор на турнира спечели Веселин Бояджиев.

Екипът на "H8S Fan Cup" връчи традиционните си специални награди. Иван Кушинов и Стоян Бакалов бяха отличени за основен принос за популяризирането на минифутбола. Специална награда за всеотдайност и принос към мини футбола бе отличен Виделен Сердарски. "Модерният ляв" на турнира и наградата на бранда спечели Васил Гуджев.

Специален гост на събитието бе голмайстор номер едно във футболният ни елит Мартин Камбуров, който връчи наградите на призьорите.