Лев Инс е шампион на четвъртия квалификационен турнир по минифутбол H8S Fan Cup

Трофея от четвърти квалификационен турнир в гр. София, спечели отборът на Лев Инс, побеждавайки на финала МФК Пи Ви Джи 2020. На трето място завършиха Сицилианците, на четвърто Тяло Пречиш Ми. При индивидуалните отличия, наградата за най-добър вратар спечели, Георги Дунчев. Най-атрактивен състезател е Радосвет Чанев, Мартин Марков е звездата на турнира, а "Златната топка" с послание от легендата Христо Стоичков, спечели голмайсторът Димитър Александров - Меси.

Скобелев триумфира в трети квалификационен турнир H8S Fan Cup в Плевен

Екипът на "H8S Fan Cup", връчи специални награди от бранда на Камата "H8S", на Цветелин Атанасов, Цветелин Анжелов, Юли Дермански и футболната легенда Илия Илиев. Наградата "Модерният ляв" спечели Павлин Кузов.

Специален гост на събитието бе легендата на футбола и бивш играч на Славия и Литекс Илия Илиев, който връчи наградите на призьорите.

Следващият, пети квалификационен турнир, ще се състои в гр. Пловдив на 21-23 януари 2022г.