Саяна и Гигант (Съединение) завършиха наравно в Хасково

1:1 приключиха Саяна и Гигант (Съединение) в приятелска среща, играна в Хасково. Получи се интересен, равностоен мач с доста атаки към двете врати. По няколко възможности за гол създадоха съперниците. В 56-ата минута Иван Лазаров от гостите уцели гредата. Четвърт час по-късно обаче Ангел Здравчев откри резултата за домакините. Десетина минути по-късно капитана на Гигант Мирослав Радев завърши с попадение триходова комбинация за окончателното 1:1. Като за първи мач съм доволен от старанието и тактическата дисциплина на моите футболисти, заяви треньора на Гигант Георги Мечечиев.