ЦСКА спечели титлата и Купата на България по бокс при мъжете

ЦСКА спечели отборното първенство по бокс за мъже, както и Купата на България. Това стана факт, след като днес във Варна завърши вторият кръг от Държавното лично отборно първенство.

След края на надпреварата и направеното общо класиране "червените" събират 50 точки, следвани от "Бокс за всички" с 32 и Червен бряг с 22.

В подреждането за Купата на България пък ЦСКА е лидер с 23 точки, пред "Бокс за всички" с 13 и Победа Бургас с 10.

ЦСКА излъчи най-много шампиони на турнира във Варна. Със златни медали се окичихаи Кирил Русинов (63.5 кг), Калин Мавродиев (67 кг), Кристиян Николов (80 кг) и Радослав Панталеев (92 кг).

Представителите на "Бокс за всички" пък взеха две титли чрез Хавиер Диас и Йордан Морехон.