Халф на Лудогорец с почти цял мач за Ангола

Халфът на Лудогорец Kафумана Шоу бе титуляр за Ангола при равенството 2:2 срещу Египет у дома в световната квалификация зона Африка. Полузащитникът стоя на терена до 87-ата минута, когато бе заменен от Марио Балбурдия.

Нова промяна! БФС отложи по един мач на ЦСКА - София и Лудогорец за 2022 г.

Ангола поведе в резултата в 25-ата минута чрез Елдер Коща. Десет минути по-късно Мбала Зола удвои от дузпа.

В продължението на първата част Мохамед Елнени върна едно попадение. В 59-ата минута Акрам Тавфик оформи крайното 2:2.

Точката беше достатъчна за Египет да се класира за следващия етап на квалификациите. „Фараоните” събраха 11 точки и са с 4 повече от втория Габон. Ангола е последен с 4 точки.