Надежда (Доброславци) и Оборище не се победиха

Отборът на Надежда (Доброславци) продължава стабилното си представяне в Югозападната Трета лига. В среща от 17-ия кръг възпитаниците на Румил Жотев записа четвърти пореден мач без загуба, след като направиха 1:1 с Оборище у дома.

Резултати и класиране след 17-ия кръг на Югозапад

Гостите от Панагюрище поведоха с гол на родения в Гоце Делчев Христо Кирев-Солджъра. В 89-та минута Валери Дрънев изравни за домакините и им донесе скъпоценна точка. С нея Надежда вече е на 17-а позиция с 12 пункта. Оборище остава на 6-о място с 31 точки.
В следващия кръг Надежда гостува на аутсайдера Левски (Чепинци) и може да продължи стабилната си серия. Оборище пък ще приеме Костинброд.