Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Бдин подчини малките "боляри"

Бдин (Видин) се наложи с 4:2 във Велико Търново над втория тим на Етър. Двубоят е от 14-ия кръг на Северозападната Трета лига. Противно на крайния резултат, малките „боляри“ започнаха по-добре. На два пъти в началния четвърт час Калоян Ненчев пропусна да открие резултата. После само за 12 минути видинчани дръпнаха с класически резултат. Първо Ивайло Иванов се разписа с глава след центриране на съотборник. После Александър Соколов удвои от дузпа. В 25-ата минута Руслан Куанг реализира третото попадение. След час игра мачът изглеждаше предрешен. Точно тогава обаче Калоян Ненчев беше изведен зад защитата и направи 1:3. Малко след това Димитър Колимечков вкара второ попадение за Етър. Всичко приключи в 80-ата минута, когато Куанг реализира четвъртия гол в търновската врата.