Пещера (Галата) вкара пет пъти на Дреновец

Пещера (Галата) разгроми Дреновец с 5:0. Двубоят е от 13-ия кръг на Северозападна Трета лига. Интригата изчезна само за 27 минути през първото полувреме. Альоша Илиев даде тон за успеха с гол от фаул само 120 секунди след началния съдийски сигнал. Четвърт час по-късно топката беше центрирана в наказателното поле, където играч на домакините я върна с глава и от десетина метра Иван Иванов я насочи в мрежата. Топовен шут от 20 метра на капитана Юлиян Младенов направи резултата класически. Гостите отвърнаха с шут в гредата на капитана Александър Веселинов през втората част. Влезлият като резерва Дейвид Симеонов се разписа в 78-ата минута след центриране на съотборник. В 81-ата минута Атанас Георгиев налъга бранителите на съперника, подаде към Дейвид Симеонов пред празната врата и той реализира петото попадение.