Янтра (ПТ) мачка Севлиево, но не успя да му вкара гол

0:0 приключиха в Полски Тръмбеш местния Янтра и едноименния тим на Севлиево в мач от 13-ия кръг на Северозападна Трета лига. Домакините надиграха съперника, създадоха доста голови положения, но така и не успяха да превземат вратата на Христо Лалев. Той спаси сигурен гол още в началните секунди, когато Калоян Илиев опита да го прехвърли. Минута по-късно Любомир Генчев стреля покрай гредата. В 10-ата пропуск направи и Тихомир Антонов. След още толкова време същото стори и Тони Маречков. В същото време Радослав Рашков скучаеше. Секунди след почивката отново Маречков не вкара, озовал се сам срещу Лалев. Той спаси удар от пет метра и на Калоян Илиев в 48-ата минута. В 55-ата пак Маречков не успя. В оставащото време до края домакините натискаха, но мрежата на съперника им остана суха.