Чавдар (Етрополе) елиминира Балкан в Ботевград за купата на АФЛ

Чавдар (Етрополе) се наложи с 1:0 в Ботевград над Балкан и продължава в следващия кръг на турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Николай Ботев донесе победата в 27-ата минута.

Вихрен спечели областния финал за Купата на АФЛ

Стана изключително равностоен здрав мач, в която освен гола, имаше три греди и червен картон, и пропуски пред вратите. С три такива се отличи Кристиян Ковачев от домакините. Йоан Маринов от гостите пък тресна два пъти гредите в 35-ата и 50-ата минута. Същото с глава стори и Петър Василев за Балкан в края на срещата. Тогава след извършено нарушение Владимир Тачев от Чавдар получи втори жълт и червен картон.