Лудогорец разгроми Розова долина в Елитната група до 17 години

Лудогорец U17 разби със 7:1 връстниците си от Розова долина. Мачът от 10-ия кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Лудогорец надви Спартак (Плевен) при U15

Гостите успяха да открият резултата още в 1-ата минута на срещата. Те успяха да задържат преднината си до 20-ата, когато Стивън Вълчев изведе добре Димитър Филипов и той вкара за 1:1. В 29-ата минута Димитър Филипов направи 2:1 с удар извън наказателното поле. При този резултат завърши първото полувреме.

През второто доминацията на "орлите" доведе до още пет гола във вратата на Розова долина. Иван Нешков вкара от фал за 3:1 в 54-ата минута. Емил Панов бе точев в 61-ата за 4:1. Осем минути по-късно Иван Нешков пусна хубав пас зад гърба на защитата, а Йоан Кирев прати топката в мрежата за 5:1. Крайното 7:1 оформи Райън Иванов в 78-ата и 82-ата минута. И за двете попадения му асистира Емил Панов.

“В такива мачове, в които съперникът не е на нашето ниво, очакваме повече класа в играта на всеки един от нашите футболисти. Днес допуснахме доста неточности в действията си, отстъпвахме в някои сблъсъци и ни липсваше надиграването в двете фази”, коментира страши треньорът Христо Господинов след последния съдийски сигнал.