Новото начало претърпя фалстарт: Нюкасъл - Тотнъм бе временно спрян

Мачът между Нюкасъл и Тотнъм, който се играе в момента при резултат 1:3 в полза на гостите, бе временно спрян за около десет минути преди края на първото полувреме, тъй като фен на трибуните имаше сериозен здравословен проблем и трябваше да се намеси медицински екип.

Първи знак за ставащото даде левия бек Серхио Регилон, който съобщи на съдията и лекарите на двата тима бяха призовани да окажат помощ. Играчите бяха прибрани от рефера в съблекалните за около десетина минути, след което срещата бе подновена отново. В крайна сметка на почивката стана ясно, че фенът е добре и е откаран в болница.

Това помрачи иначе много добрата атмосфера по трибуните провокирана от завършването на сделката по придобиването на "свраките" от държавния фонд на Саудитска Арабия, което ги превърна в най-богатия тим в света на футбола.