Съперникът на ЦСКА - София в ЛК със сериозно предимство преди мача в четвъртък

Следващият съперник на ЦСКА - София в груповата фаза на Лигата на конференциите Зоря (Луганск) ще има сериозно предимство пред тима на Стойчо Младенов. Украинците ще разполагат с два дни повече за подготовка за предстоящия мач в четвъртък. Днес от 17:00 часа Зоря гостува на Шахтьор (Донецк) в дербито от 11-ия кръг на шампионата. ЦСКА - София пък ще приеме Ботев (Пловдив) в неделя от 19:15 ч. Интересно е, че първоначално срещата на “Българска армия” трябваше да се играе в събота, но от СТК към БФС обявиха, че тя ще се състои ден по-късно.

ЦСКА - София се надява на компромис от здравните власти за мача със Зоря (Луганск)

“Червените” ще търсят задължителен успех срещу украинския отбор в четвъртък на националния стадион “Васил Левски”, за да запазят своите шансове за излизане от групата. До момента ЦСКА - София има една спечелена точка след първите два кръга. Тимът, воден от Стойчо Младенов, загуби с 1:5 от Рома на “Олимпико” и завърши наравно 0:0 с норвежкия Бодьо/Глимт у дома.