Иван Стоянов с нов гол при разгром на Загорец

Съставът на Загорец (Нова Загора) разгроми с 5:0 Атлетик (Куклен) в мач от 10-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Хеттрик за победители отбеляза Пламен Иванов бе точен от дузпа в 16-ата минута, след което се разписа в 52-ата и 65-ата минути. Хайри Мехмед бе удвоил в 18-ата минута, а ветеранът Иван Стоянов се разписа във втори пореден мач. Той оформи крайното 5:0 в 82-ата минута и вече има три попадения през тази кампания.

С този успех Загорец има вече 22 точки и заема трето място. Гостите от Куклен останаха с 13 точки на 10-то място и вече три мача нямат победа.