Севлиево лейдис се върна към победния път

Вторият във временното класиране на Женското първенство Севлиево лейдис се върна към победите, след като преди седмица загуби първи точки първенството. Това се случи след успех с 4:1 при гостуването на Светкавица от 5-ия кръг. Вили Карадакова бе точна в 7-ата минута, но Теодора Йорданова изравни за домакините в 11-ата минута. Три безответни гола на Анелия Кукунова (27, 77) и Елена Петкова (59) донесоха четвъртата победа на Севлиево, който с 13 точки изостава на две от шампионките от НСА, които са с пълен актив.

Поражението е пето поредно за новаците в групата, които все още нямат спечелена точка.