Янтра (ПТ) обърна дубъла на Ботев (Враца), Любо Генчев с хеттрик

Янтра (Полски Тръмбеш) спечели с 3:1 срещу втория отбор на Ботев (Враца). Двубоят е от седмия кръг на Северозападна Трета лига. Над всички беше голмайстора Любомир Генчев, реализирал всичките попадения за своя тим. Мачът започна с пропуски на Калоян Илиев, Тони Маречков и Генчев. Радослав Рашков пък спаси два опасни удара от фал на врачани. В 35-ата минута обаче не успя да поправи грешка на съотборник и Теодор Георгиев му вкара гол – 0:1. През втората част селекцията на Петър Кръстев доминираше. В 64-ата минута Станислав Петков извърши нарушение, съдията му вдигна втори жълт и червен картон, а Генчев изравни от фал. Той завърши с второ попадение самостоятелен пробив в 75-ата минута. По същия начин се разписа и в 81-ата минута. Пропуски за Янтра направиха Калоян Илиев, Виктор Василев и голмайстора.