Пещера (Галата) с минимален успех срещу Левски (Левски)

Пещера (Галата) спечели с 1:0 срещу едноименния тим на град Левски в мач от седмия кръг на Северозападна Трета лига. В 65-ата минута Младен Николаев се измъкна срещу стража на съперника и вкара единствения гол в срещата. Левскарите започнаха по-добре и до почивката Тихомир Тодоров и Леон Илиев пропуснаха добри възможности да открият резултата. Най-фрапиращото обаче беше в 35-ата минута, когато Евгени Систов стреля с глава, Георги Милчев изби, последва шут на нападателя, но вратаря и този път се справи. През второто полувреме домакините бяха по-добри. Секунди след гола на Николаев обаче Тодоров пропусна да изравни. Накрая пък Атанас Георгиев пропиля шанс да се разпише за 2:0.