Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Две дузпи не излъчиха победител в дербито между Левски и ЦСКА - София в U19

Дербито от 4-ия кръг на Елитната група до 19 години между Левски и ЦСКА - София не излъчи победител. На помощното игрище на стадион “Георги Аспарухов” двата тима завършиха 1:1. И двете попадения бяха реализирани преди почивката, като и двете бяха след точно изпълнение на дузпи. Още в самото начало Асен Митков даде аванс на “сините”, след като първо спечели 11-метро наказателен удар, а след това хладнокръвно го реализира.

19 Левски U19 - ЦСКА - София U19 1:1

Както е известно, 16-годишният плеймейкър тренира к първия тим за “сините”. Малко преди края на полувремето Павел Жабов също не остави шансове на Калоян Славчев със своето изпълнение от бялата точка. Наказателният удар за “червените” бе спечелен от Георги Манев. Нови голове нямаше и така талантите на ЦСКА - София загубиха първи точки в първенството, като вече имат актив от 10 точки.

Играчите на Иво Градев останаха със седем точки, след като през седмицата отстъпиха с 0:3 от ЦСКА 1948 на “Герена”.

Снимки: Владимир Иванов