Дреновец удари Ювентус

Дреновец победи с 1:0 като гост Ювентус (Малчика) в среща от шестия кръг на Северозападната Трета лига. Единственото попадение изработва завърналите се след наказание футболисти на гостите. Това се случи в 59-ата минута, когато Георги Илиев центрира от корнер и при настаналото разбъркване Янек Кирилов насочи топката в мрежата. Любомир Веселов пропусна да открие резултата за Дреновец още в 15-ата минута, когато получи топката пред празната врата. Домакините също пропиляха голова възможност. В 35-ата минута Веселов надбяга съперниците си и изпрати топката в мрежата, но голът не беше зачетен. В средата на втората част футболист на Ювентус уцели гредата. После пак Веселов и влезлия като резерва Гълъб Герасимов пропуснаха да направят победата по-изразителна.