Левски (Левски) обърна "студентите"

Едноименният тим на град Левски спечели с 3:1 у дома срещу Академик (Свищов) в мач от шестия кръг на Северозападна Трета лига. По-интересно беше през второто полувреме. Четвърт час след началото му Милен Петров получи топката диагонално от вратата, прехвърли Васил Тодоров и я чукна в мрежата – 0:1. Домакините реагираха веднага с пропуск на Леон Илиев. После само за 13 минути изковаха успеха. Първо в 66-ата съдията отсъди дузпа за нарушение срещу Евгени Систов и потърпевшия изравни. Скоро капитана Ивайло Раденцов центрира от фал и Цветослав Игнатов с глава направи факт обрата в резултата. В 79-ата пак Раденцов центрира и от воле Антонио Иванджиков фиксира окончателното 3:1.

Стартови състави:
Левски: 1. Васил Тодоров, 21. Цветослав Игнатов, 5. Веселин Митев, 70. Теодор Михайлов, 12. Славей Байрактаров, 15. Тихомир Тодоров, 10. Траян Димитров, 8. Ивайло Раденцов (капитан), 9. Антонио Иванджиков, 7. Леон Илиев, 20. Евгени Систов.