Сливнишки герой удари Балкан минута преди края

Футболистите на Балкан записаха първо поражение от началото на първенството на Югозападната Трета лига. Те загубиха гостуването си на Сливнишки герой с 0:1. Единственото попадение, което се оказа победно за домакините, падна в последната минута на срещата и бе дело на Мичо Ничев. През първото полувреме играчите на Балкан направиха доста пропуски пред вратата на Сливнишки герой. В 45-ата минута главният рефер отсъди дузпа в полза на домакините, но вратарят на Балкан Котев спаси удара от бялата точка на Кристиян Николов.

През второто полувреме същият този рефер не отсъди чиста дузпа за Балкан за спъване на Павел Петков в 60-ата минута. В следващия кръг, който е другата събота - 11-ти септември, Балкан ще бъде домакин на Оборище Панагюрище. Оборище свали от първото място Беласица Петрич, побеждавайки го като домакин с 2:1 и застана начело в класирането с 16 точки.

снимка:Бисер Тодоров, Футбол 24