Дубълът на Локомотив (Пд) с нова загуба

Отборът на Локомотив II (Пловдив) загуби домакинството си на ФК Ямбол с 0:1. Срещата от пети кръг на Югоизточната Трета лига се игра от 17:00ч. на стадиона в село Оризари. В първите 20 минути двата отбора си размениха по един опасен удар. Първо играч на гостите стреля от дистанция, минути по-късно Александър Колев можеше да се разпише от границата на наказателното поле.

В 25-ата минута Ямбол поведе. Вратарят на Локомотив не реагира добре при едно центиране от левия фланг, а това позволи на Александър Димитров да се разпише за 0:1. През втората част и двата отбора имаха своите шансове. За Локомотив Александър Колев на два пъти се откъсна от защитата на “белите”, но не успя да се разпише. В заключителните минути Видол Сейменски можеше да изравни с глава, но прати топката в аут.