Локомотив II поведе с 2 гола при визитата си на Асеновец, но след това допусна 7

Отборът на Локомотив II допусна загуба при гостуването си на Асеновец в мач от Трета югоизточна лига. Домакините от Асеновград победиха със 7:3 “черно-белите” на стадион “Шипка”. Двубоят започна добре за Локомотив II – голове на Велислав Шопов и Александър Колев направиха резултата 0:2. До края на първото полувреме домакините стигнаха до обрат за 3:2 – попаденията бяха дело на Тодор Тодоров, Мутлу Алиев и Неджип Неджип. Асеновградчани започнаха по-активно втората част. Попадения на Тодоров (2), Неджип и автогол направиха резултата 7:2. Крайното 7:3 бе оформено от Васил Църцев в 78-ата минута.