Спортист излъга Черноломец в Генерал Тошево

Спортист спечели с 1:0 в Генерал Тошево срещу Черноломец (Попово). Двубоят е от четвъртия кръг на Североизточната Трета лига. Румен Николов донесе трите точки на домакините с попадението си в последните секунди на срещата. Той отклони с глава центрираната от фаул топка, вратаря на гостите беше напуснал неразчетено рамката и кълбото спря в мрежата. В следващите последните секунди селекцията на Калоян Михалев удържа трите точки с опълчение.

Иначе стана здрав мач. Гостите повече владееха топката, въпреки че бяха без няколко основни футболисти. Беадир Беадиров пропусна да открие резултата. Негов съотборник направи същото след почивката. Футболистите на Спортист създадоха няколко суматохи, но съперникът се справи.