100 години ски спорт в България

Локо (Стара Загора) разсипа Етър ВТ с 6 гола

Женският отбор на Локомотив (Стара Загора) смачка с 6:0 като гост тима на Етър ВТ в мач от първия кръг на женското първенство. Тон на головата фиеста даде Нина Георгиева в 33-ата минута, а до края на полувремето Козмина Душа (43’) и Габриела Найденова (45’) вкараха още две попадения.

ЛП Супер спорт вкара 3 на Спортика (Благоевград)

През втората част отборът от Стара Загора не свали темпото и вкара още 3 гола, дело на Велина Кошулева (71’) и Козмина Душа (84’ и 89’), която оформи своя хеттрик.

В следващия кръг Локо (Стара Загора) домакинства на Олимпия (Шумен), а Етър гостува на Риал (Ковачевци).