Септември (София) (U16) - ЦСКА-София (U16)

От Добруджа скочиха на съдията след загубата от Нефтохимик

Добруджа (Добрич) загуби с 0:1 гостуването си на Нефтохимик (Бургас) в мач от петия кръг на Втора лига. Единственото попадение падна в даденото от рефера продължение. Според главния мениджър на добричлии Венцислав Желев именно съдийството е предрешило крайния резултат на срещата:

Нефтохимик с първа победа след драма в добавеното време

"Поведението на съдията в Бургас е неприемливо. Той опорочи мача в последните 15 минути с неадекватните си отсъждания и все в наша вреда. Изнерви всички. Това е причината за втория жълт и червен картон на Кристиян Бешев накрая. Отмени напълно редовен гол на Рангел Абушев в 75-ата минута. Категоричен съм, че не търсим оправдание за болезнената загуба. Напротив, доволен съм от представянето на нашия отбор. Създадохме 3 чисти голови положения. Отправихме 6-7 опасни удара към вратата на съперника. Мисля, че тези показатели говорят красноречиво за представянето на гостуващ отбор. За първи път от началото на сезона имахме адекватни смени с влизането на Абушев, Якуб Идризов и Юнус Юнус. Изобщо стана хубав мач. Поздравявам Нефтохимик. Всеки от двата отбора преследваше победата по свой начин“.