Ники Митов и Хебър надвиха Созопол

Отборът на Хебър записа трета победа през кампания във Втора лига. Играчите на Николай Митов надвиха с 2:1 Созопол в домакинството си от 4-ия кръг на втория ешелон. Попаденията за зелените отбелязаха Ивайло Михайлов в 10-ата минута и Емануил Манев в 65-ата минута. Голът на гостите реализира Диян Молдованов в 75-ата минута от дузпа.

С този успех Хебър остана на върха заедно с тимовете на Марица и Миньор, които също имат 10 точки от 4 мача.

Момчетата на Маргарит Димов пък записаха първо поражение през сезона и останаха с актив от 5 точки на 14-то място.

Хебър 2:1 Созопол
1:0 Ивайло Михайлов (10)
2:0 Емануил Манев (65)
2:1 Диян Молдованов (75-д)