Крушари изненада Рилци в Добрич

Новакът в Североизточната Трета лига – Рилци загуби с 2:4 от гостуващия му Крушари в приятелска среща, играна в Добрич. Първото полувреме не предвещаваше подобен финал на мача. Селекцията на Валентин Пейчев доминираше и материализира предиството си. В 20-ата минута Георги Георгиев откри резултата след пас на съотборник. След още толкова време Дейвид Флоров удвои след перфектно изпълние на фаул. Секунди след почивката нападател на съперника прехвърли вратаря за 2:1. В 61-ата минута неразчетено излизане на стража на Рилци доведе до 2:2. Десетина минути по-късно гостите завършиха контраатака с попадение за 2:3. По идентичен начин реализираха и в последните секунди на двубоя. Преди това нападателите от Добрич на два пъти излязоха очи в очи с вратаря на съперника, но не успяха да го преодолеят.