Черноломец (Попово) с победа в Провадия за Купата на България

Черноломец (Попово) спечели с 3:1 в Провадия срещу местния Атлетик в мач от турнира за Kупата на България. Заслужен успех за гостите, които доминираха през целия двубой.

Волов (Шумен) и Ботев (Нови пазар) си вкараха по гол

През първото полувреме обаче гол не падна. След почивката футболистите от Попово повалиха съперника за четвърт час. Първо в 58-ата минута Радослав Матеев откри резултата с удар от воле. 7 минути по-късно Десислав Петков удвои с шут от границата на наказателното поле. В 74-ата минута Диян Димитров насочи технично топката в мрежата за класическото 3:0.

Десетина минути преди края Венцислав Тодоров реализира почитното попадение за Атлетик след изпълнение на дузпа, отсъдена за нарушение.