Локо (Мездра) изпусна юношите на Локо (София)

2:2 завърши контролата в столицата между юношите на Локомотив (София) и съименника му от Мездра. През първото полувреме никой не успя да наложи волята си. След почивката доминираха гостите. Светослав Бонев тресна гредата в началото на втората част. В 57-ата минута Ивайло Златков проведе самостоятелен пробив, който завърши с гол – 0:1. Той удвои в 70-ата минута когато получи топката в коридор и я насочи в мрежата на домакините. Последваха още няколко пропуска на мездренци. В 85-ата минута играч на столичани шутира по диагонала за 1:2. Футболистите очакваха последния съдийски сигнал, когато изстрел от границата на наказателното поле изпрати топката в мрежата за окончателното 2:2.