Спортист помете Вихрен с десет гола

Спортист (Своге) завърши лагера в Банско с гръмка победа с 10:2 срещу Вихрен (Сандански). Още пред първото полувреме момчетата на Борислав Кьосев отбелязаха 5 гола. Две попадения реализира Димитър Алексиев, а по един добавиха Кирил Янакиев, Иво Христов и Томислав Павлов. През втората част сценарият се повтори. Томислав Павлов отбеляза нов гол, а два гола вкара Деян Христов. Другите две попадения бяха дело на Красимир Панчев и Илия Русинов.

Старши треньорът на Спортист пусна в игра всички налични футболисти, като използва два състава в двете части на мача. Отборът се прибира от лагер и влиза в заключителна седмица на подготовка преди домакинството срещу Марица от първия кръг на Втора лига.