Спартак (Плевен) удари Локо (ГО)

Локо ГО падна с 1:2 от Спартак Плевен във втората си предсезонна контрола. Единственото попадение за железничарите, които изпаднаха от Втора лига през изминалата кампания, вкара Димитър Байдаков. В 26-ата минута Мартин Милков с пета откри в полза на гостите.

Домакините имаха шанс да изравнят четири минути по-късно чрез Янислав Цачев. Отново при контраатака плевенчани стигнаха до втори гол в 58-ата минута, отбелязан от Мартин Милков. Две минути по-късно Димитър Байдаков отбеляза красиво попадение с глава за 1:2. Отново Байдаков можеше да изравни в 66-ата минута, но ударът му бе отразен от вратаря. В края стражът Ви-сочков отчая и Какамъков, който също бе близо до попадение за 2:2.

Следващата контрола на Локо ГО е в събота от 18:30 часа срещу Янтра Полски Тръмбеш.