Дубълът на Етър пропусна да разгроми Първа атомна

Вторият отбор на Етър (Велико Търново) победи с класическото 3:0 гостуващия му Първа атомна (Козлодуй) в мач от последния за сезона 34-и кръг на Северозападната Трета лига. Това беше най-малкото с което се отърва крайдунавския тим. Поне още десетина гола пропиляха малките „боляри“, а капитанът им Димитър Байдаков се размина с хеттрик, защото не вкара втора дузпа. Именно той откри резултата в средата на първото полувреме след прецизно изпълнение от бялата точка. Десетина минути след почивката Христо Марков прехвърли козлодуйския страж за 2:0. Голмайсторът бе на косъм да се разпише за втори път в 63-ата минута, когато уцели гредата, но Байдаков посрещна върналата се на терена топка със странична ножица, вкарвайки за втори път. Рехавият състав на гостите не сътвори нищо в атака.