Спартак (Плевен) безмилостен срещу Първа атомна – 8:1

В Плевен местния Спартак разгроми с 8:1 Първа атомна (Козлодуй) в мач 32-ия кръг на Северозападната Трета лига. Толкова гола домакините можеха да вкарат още през първото полувреме. Синът на бившия национал Ивайло Петков – Павел откри резултата още във 2-ата минута. Въпреки без някои от титулярите, гостите заличиха пасива в 19-ата минута чрез капитана си Николай Ганчев. После с два бързи гола на тарана Мирослав Антонов плевенчани отново дръпнаха. За четвърт час след почивката разгрома беше факт с попаденията на Асен Медведев, Андриян Димитров, Цветелин Иванов и Михаил Иванов. Малко преди края Боримир Карамфилов оформи окончателното 8:1.